LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Skvělý obal MONTONE pro vaše kolo

MONTONE český výrobce obalů na kolo představuje další praktickou novinku

Již letos na jaře přišla česká značka MONTONE s několika variantami praktických cestovních obalů na kola z vodoodpudivých materiálů. Tyto elegantní obaly mBag se spolehlivě postarají o to, že kola uchycená na autech budou suchá, čistá a v takovém stavu, v kterém jste je před cestou připravili.  

V jejich nabídce se nachází i odlehčená verze s označením mKayak, která ochrání váš domov, kancelář nebo auto od venkovních nečistot a černých stop od plášťů či galusek. Tyto obaly těsně obepnou vaše kola, čímž je ochrání před drobným domácím prachem, který může zkrátit životnost některých komponentů. Obaly navíc působí velmi elegantně a hodí se do každé domácnosti. 

Nyní však představili novinku odlehčené verze mKayak PRO, která nabízí čtyři pevné prostupy, kterými se nechají protáhnout pásky k upnutí k držáku na tažném zařízení auta či k domácímu nástěnnému držáku. 

Obaly na kolo bike mKayak PRO jsou vyráběny v České republice. Výhodou obalů je jejich snadné použití a jednoduchá údržba. Jsou vyrobeny z pružného materiálu, díky kterému je instalace na kolo velmi snadná a rychlá. Obaly jsou dostupné ve dvou velikostech a mohou se prát v pračce.

Dopřejte svému kolu elegantní cestovní a domácí kabát, který ho bezpečně ochrání. Na čistém kole se jede a závodí vždy lépe!

 

www.montone.cz

 

model MONTONE mKayak

 

 

 

 

model MONTONE mBag

 

(PR)

 

datum: 18.06.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign