LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Samolepicí záplaty Birzman

Defekt bývá velmi nepříjemnou záležitostí. Běžně skoro každý používá k opravě poškozené duše tradiční lepidlo a záplatu. Dnes ale již běžně můžete zakoupit samolepicí záplaty, kterých se opravdu nemusíte bát, že byste s nimi duši kvalitně neopravili.

 

Jednou z možností jsou samolepicí záplaty Birzman. Nabízí se v několika variantách balení. My jsme vyzkoušeli to, které obsahuje tři samolepicí záplaty na duše a jednu na pláště. Znalci záplatu na pláště asi uvítají, neboť se s podobným lepením v sadách jiných značek běžně nedodává. To oceníte v okamžiku, až zjistíte, že vám hřebík nebo podobný jiný ostrý nesmysl prořízne (nejčastěji) bok pláště. Vy plášť sejmete, podlepíte záplatou Birzman a vesele jedete dále. Ale nejfrekventovanější bývají záplaty na duše. Ty jsme samozřejmě zkusili také. Práce s nimi je jednoduchá. Plochu kolem díry do duše přejedete rašpličkou, kterou naleznete na víčku uzávěru lepení. Potom záplatu sloupnete z přenosného papírku a přiložíte středem na díru do duše. Prsty co nejvíce na jednu minutu přitlačíte na duši a je hotovo. Duši namontujete a tlak v pneumatice ji přitlačí zevnitř na plášť a tím ještě více přitlačí k duši. My vozíme záplatu v jednom kole už asi dva měsíce a není s ní problém. Vzduch z duše neutíká. Snad si jednou vzpomeneme a vyměníme duši za novou.

Varianta našeho balení stojí v obchodech něco přes stokorunu. Můžete si ale zakoupit i sady, které obsahují i náhradní řetězové spojky, což bývá občas výhodné. Zvláště tehdy, když se vám řetěz rozpojí uprostřed hlubokého lesa. Veškeré varianty jsou v praktické, plastové a ploché krabičce, která se velmi pohodlně vejde do vaší brašničky pod sedlem.

 

 

datum: 24.09.15 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign