LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Galerie, Ulehnout a vyrazit

Lehokola nejsou dnes sice žádnou novinkou, ale přesto jde stále o natolik nevšední kategorii cyklistiky, že jakmile ležíte a jedete, jste rázem středem pozornosti všech kolemjdoucích i řidičů. Ležíte nebo spíš polosedíte, šlapete vodorovně před sebe a užíváte si naprosto odlišný pohled na svět kolem, skoro jako kdybyste leželi na gauči a vedle vás promítali ubíhající krajinu. Jaké to je jezdit vleže, je to zábavnější, nebezpečnější, pohodlnější, až tak moc odlišné od běžného kola?

Azub Max - Czech Made

Test silničního lehokola AZUB MAX bude trochu osobní, protože jeho bikovou plně odpruženou verzi jsem jako redakční nováček měl možnost jezdit skoro před patnácti lety, dva roky nazpět jsem sedlal azubáckou tříkolku s titanovou nápravou a tohle je moje třetí, neméně zajímavá zkušenost. Lehokola nejsou a nebudou sériová záležitost, protože jak moc je tenhle druh cyklistiky individuální záležitostí jejich uživatelů, tak stejně je tomu, i co se týká požadavků na osazení, typ řízení či průměry kol. Originálně smýšlející zákazník potřebuje originální produkt, navíc schopný se mu maximálně přizpůsobit, což jsem měl v testu šanci dokonale prověřit.

MAX je lehokolem na největším průměru kol, respektive strojem schopným obout jak silniční osmadvacítky, tak bikové šestadvacítky a třeba i odpruženou ... více v Cykloservisu č. 10/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 25.05.21 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign