LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie, Panasonic, muzika pro terén, Leader Fox Ayra

Leader Fox je první domácí značkou, která vsadila na pohony Panasonic a tohle spojení bude znít v uších naprosto dokonale těm, kdo prahnou po perfektním výkonu motoru v celém rozsahu otáček a dlouhém dojezdu. Celoodpružený model Ayra s motorem Panasonic GX Ultimate nás během testování příjemně překvapil nejen projevem pohonu a terénními schopnostmi, ale ve výsledku i zajímavou cenou.

Watty nenahradíš

Autaři říkají „objem nenahradíš“ a v případě elektropohonu Panasonic GX Ultimate mluvíme o točivém momentu 90 Nm a hmotnosti motoru 2,9 kilogramu, což jsou spolu s perfektní světlou výškou rámu a maximální 600W podporou parametry schopné hodně zatopit pohonům Bosch CX, Brose nebo Shimano P8 či Yamaha PW-X. A v reálu musíme přiznat, že v některých ohledech je projev tohoto pohonu lepší než u „zavedené“ konkurence. Ale dost teorie, podívejme se, jaký základ ... více v Cykloservisu č. 21/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 09.12.21 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign