LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Fidlock – podtlak a magnety

Značka Fidlock pomohla svými magneticko-mechanickými držáky bidonů či brašniček vyřešit problémy s jejich uchycením nejednomu majiteli celoodpruženého biku s minimem prostoru a magneticko-mechanické přezky Fidlock zase elegantně řeší spojování řemínků přileb pod bradou.

 

 

Fidlock si prostě svým chytrým magnetickým řešením získal skvělé celosvětové renomé, na nějž aktuálně navazuje dalším počinem, kterým jsou držáky pro telefony. Že zrovna tahle kategorie nenabízí moc prostoru pro invenci a vše bylo vymyšleno? Nebylo, protože Fidlock svojí řadou Vacuum opět kombinuje magnetický spoj, ovšem mechanickou blokaci tentokrát nahradila ta podtlaková. Základem systému je držák na řídítka nebo na víčko představce. Na řídítka funguje klasická dvoušroubová spodní objímka ve dvou provedeních pro průměry 22 či 31,8 mm, na představec je pak nutné použít speciální víčko hlavového složení s vnější drážkou a do ní zajistit držák. Ten má na horní straně silný magnet a pryžovou manžetu, obojí spolupracující s magnetem ve speciálním krytu na telefon. Telefon vybavený magnetickým krytem tak stačí přitlačit na držák, vytlačit vzduch a zbytek už zařídí silné magnety. Pryžová manžeta dosedá na hladkou stěnu krytu, který se aktuálně dodává pro zhruba desítku modelů smartphonů Apple a Samsung, nicméně v dubnu přibudou i dvě velikosti univerzálních krytů.

 

 

Pokud holdujete nejmodernějším technologiím cyklistických doplňků a bidon i přilbu zajišťujete Fidlock magnety, neměl by tenhle držák na smartphone na vašich řídítkách či představci chybět. Cena držáku je shodně 790 korun pro řídítkovou i představcovou verzi, kryt na telefon se dodává samostatně a stojí to samé.

 

(už)

datum: 08.10.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign