LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Český trail ebike - Apache Payat Comp 3

E-bike české značky, montovaný v podhůří Jestřebích hor, a navíc s motorem, jehož elektronika má rovněž původ v naší zemi. To není zase tak běžná záležitost, a když k ní připočítáme i kombinaci pluskové zadní sedmadvacítky a přední devětadvacítky, máme tu hodně zajímavý stroj. Apache Payat Comp 3 jím beze zbytku je, a to jak zmíněným pohonem, tak jízdními vlastnostmi, které směle atakují dražší stroje renomovaných značek.

E-bike pro zábavu

Jak jinak charakterizovat hardtail, jemuž tvůrci vtiskli trailovou geometrii a snahu nabídnout jezdci maximální porci ovladatelnosti v každém terénu. Kombinace dvou průměrů kol u nás patří v případě hardtailů k nejoblíbenějším, protože nabídne prostupnost vpředu a adhezi s maximem jistoty i tlumení vzadu. Ani tady tomu není jinak a řada drobných detailů pak jen dokresluje celkovou „trailovou“ orientaci.

Když začneme rámem, tak u něj okamžitě zaujme nakrčení horní trubky hned za hlavou, charakteristické pro řadu modelů Apache. Kónická hlava je samozřejmostí, stejně jako vyhlazené sváry napojení horní i spodní trubky. Spodní trubka pak ... více v Cykloservisu č.13/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.06.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign