LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Bafang na výstavě Paris Expo Porte de Versailes

Paříž, červenec 2021 - místo nejen cílové čáry Tour de France, ale také nadšených cyklistických profesionálů na Pro-Days

 

Od 18. do 20. července 2021 se v Paříži na výstavě Paris Expo Porte de Versailles konala francouzská výstava cyklistického průmyslu Pro-Days. Zúčastnilo 195 vystavovatelů zastupujících 980 značek. Návštěvnost byla 2 700 obchodníků z cyklistického průmyslu, ve výstavní hale o rozloze 19 800 m².

Návštěvníci se dozvěděli o nejnovějších modelech, technologiích a budoucích trendech na trhu a položili tak základ pro plány objednávek společností na další období. V testovacím jezdeckém prostoru si účastníci mohli přímo vyzkoušet různé nejnovější modely a vozidla eBike vystavená značkovými výrobci.

Společnost Bafang na veletrhu představila několik pohonných systémů pro e-mountain, e-road a e-city, čímž předvedla poskytování vysoce kvalitních energetických řešení.

Na stánku Bafang bylo představeno několik evropských a mezinárodních partnerských značek jízdních kol, představujících různé systémy pohonu Bafang: francouzské značky Matra (e-Race s elektronickým systémem M800 uprostřed motoru) a Arcade (M400 a M445 střední stejně jako přední motor H400 -Systém); a americká značka EVELO (e-systémy zadních motorů H300). Nabídka partnerských kol byla rozšířena o speciální testovací elektrokola Bafang, která zahrnovala ukázku zcela nového automatického zadního motoru se dvěma rychlostmi H700, vysoce integrovaného, ​​kompaktního systému vyvinutého pro kola e-city.

Tato událost typu business-to-business přivítala každý den kolem 900–1 000 návštěvníků, aby si prohlédli stánky vystavovatelů, které zahrnovaly eBike, ale samozřejmě i tradiční kola, cyklistické nářadí, oblečení a doplňky. Pro profesionály z oboru cyklistického průmyslu to byla skvělá příležitost získat přístup k zajímavým diskusím a užitečné dealerské pomoci před příští úspěšnou sezónou eBike v roce 2022.

 

 

 

 

 

 

 

datum: 28.07.21 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign