LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Aero Energy Caddy

S příchodem bikepackingu a rozšířením gravelů jakožto strojů ideálních i pro dálkové jízdy byla oprášena původní idea triatlonového „bento-boxu“ umístěného pomocí dvojice šroubků na horní trubce rámu. Přesně v jeho stopách jde brašna nazvaná Aero Energy Caddy značky Lezyne. S objemem 0,7 litru jde o hodně praktického pomocníka, do něhož uložíme drobnosti, které chceme mít neustále po ruce – od traťovek či energetických gelů až po doklady, klíče, nářadí nebo třeba náhradní duši.

 

Brašna je koncipována pro uchycení na horní trubku, hned vpředu u představce. Díky svému umístění působí brašna na rámu až nečekaně kompaktně a nerušivě. To byl od počátku také požadavek, aby pokud možno nepřevyšovala představec, a aby plynule navazovala na jeho linie. Zajímavostí je systém uchycení – u gravelů či triatlonových kol, vybavených dvojicí závitů v horní trubce, brašnu přichytíme k nim, podobně jako třeba košík na láhev. V takovém případě můžeme bez obav vytáhnout trojici pásků se suchým zipem, případně vše pojistit pouze tím předním k představci, což však není nezbytné, byť logicky v závislosti na tom, jak moc brašničku napěchujeme a budeme-li se s ní pohybovat po silnici či v terénu. Líbí se nám preciznost výrobce, jenž k brašničce dodává měkkou podložku zabraňující odření laku na rámu pod brašnou. Pakliže náš rám nedisponuje zmiňovanou dvojicí závitů, použijeme ony pásky se suchým zipem. Drží velmi jistě a poradí si i s mohutnými profily trubek.

Samotná brašna je ušita z hodně pevného nepromokavého nylonu a je vybavena rovněž vodě odolným zipem s ideálně velkým očkem jezdce. Vnitřní členění je jednoduché, vedle hlavní komory najdeme zde dvě malé kapsičky na drobnosti a na opačné stěně plochou gumu, pod níž můžeme uložit třeba sadu lepení nebo menší multiklíč. Plochou kapsu najdeme také zvenku, na pravém boku.

Hmotnost brašny je 125 gramů a její cena 990 korun.

 

Dodává:www.levelsportkoncept.cz

 

 

datum: 04.08.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign