LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Acepac rozšiřuje sortiment

Pro letošní rok si česká značka Acepac, známá dosud především výrobou brašen na bikepacking, připravila kompletní řadu batohů cílících tentokrát na trailové a enduro jezdce. Dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou batohů mateřské značky Pinguin se promítly do kvalitních a promyšlených konstrukcí nové řady Acepac. Zde ale bylo nutné zohlednit nároky trail a enduro jezdců, pro něž je batoh často nejen zavazadlem, ale i chráničem páteře. Zkušenost s batohy Acepac mají značkou podporovaní průvodci na Trutnov Trails nebo řada domácích jezdců, jako je třeba Richard Gasperotti, Přemek Tejchman nebo František Žilák.

 

Batoh je dnes nepostradatelným cyklistickým doplňkem pro celodenní biking nebo i jako ochrana zad na trailech a řada elektrobikerů bez batohu nevyjede proto, že je to také možnost, jak převážet druhou náhradní baterii nebo nabíječku. Na tohle všechno nová kolekce Acepac batohů myslí a nabízí alternativu pro každého.

 

Batohy o objemech od šesti (dětský batoh Flite 6) do dvaceti litrů s možností doplnění o chránič páteře Sas Tec zaujmou řadou promyšlených detailů a technických prvků (připevnění XC a integrální přilby, možnost skrytí nepoužívaných popruhů, dělené ramenní popruhy pro komfortní nošení, osvědčený E3D odvětraný zádový systém, odpružený bederní pás atd). Vychytávek je zde vážně dost, protože batoh musí vycházet vstříc uživateli, a ne aby jezdec musel omezit své potřeby kvůli technickým nedostatkům.

 

Zajímavostí je model ZAM 15 EXP vyvíjený společně s freeriderem Richardem Gasperottim. Batoh ZAM, pojmenovaný po sérii bikových expedic pořádaných „Gaspim“, slučuje bikový a městský batoh, navíc zaujme designově jednodušším, ale univerzálním provedením. Pro náročné trailisty a enduristy je určen model Edge 7, který doslova na hraně kombinuje minimální objem nutný pro základní vybavení, 3L vodní vak a možnost vložení chrániče páteře. Hodně podařeným kouskem je Flite 15, se kterým se již pohodlně sbalíte na celodenní trailování. Dětský Flite 6, designově vycházející z objemnější „dospělácké“ verze, si určitě nejde své příznivce mezi jezdci již od 130cm výšky, i zde se počítá s ochranou páteře od německé značky Sas-Tec. Neméně zajímavými doplňky nové řady batohů jsou i transportní „kufr“ na cestování s kolem, pouzdro na přídavnou baterii e-biku nebo převlékací podložka, takže vyrazit na víkend s kolem bude díky Acepac mnohem komfortnější.

 

(už)

 

datum: 06.05.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign