deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Zámky Kryptonite se službami

Vlastnit pro zajištění vašeho drahocenného kola kvalitní zámek na kolo je v dnešní době doslova povinnost. Blíží se Vánoce, a tak vám možná přijde vhod koupit příbuznému – cyklistovi kvalitní zámek, jehož nákup je spojen se zajímavými službami.

Eventualitou jsou zámky Kryptonite, které vynikají velkou bezpečností. Tu si můžete zvolit výběrem takového zámku od této firmy, která vám bude vyhovovat a bude pro vás dostatečná. Každý zámek Kryptonite je označen stupněm bezpečnosti. Čím vyšší stupeň, tím vyšší bezpečnost a obtížnost překonatelnosti bez klíče. Pokud si zámek u firmy Kryptonite dobrovolně zaregistrujete do 30 dnů, stáváte se součástí skvělé služby, která spočívá v tom, že pokud někdo zámek překoná a kolo vám ukradne, dostanete nazpět určitou částku, která je ale velmi výhodná. Jedná se o otevření nebo zalomení zámku silou.  Jestliže si například pořídíte zámek s třídou bezpečnosti 10, firma Kryptonite vám vyplatí odškodnění ve výši až 109.000 Kč(*). Samozřejmě také rozhoduje cena vašeho kola. U bezpečnostní třídy například 7 dostanete až 55.000 Kč(*). Nejedná se o žádné pojištění kola u pojišťovny. Nabídku spravuje přímo firma Kryptonite.

Firma Kryptonite také poskytuje službu Program ztráty klíče nebo číselného kódu. Opět musíte být zaregistrováni. V tomto případě, pokud ztratíte klíč, tak vám bude odeslán nový. V případě kódového zámku vám firma emailem zašle váš kód.

Registrací získáte také doživotní záruku na zámek Kryptonite. Tato záruka se ale nevztahuje na zámky v případech, že zámek je poškozen nebo jsou poškozené klíče nebo jiné části, vložili jste špatný klíč do zámku nebo jste ztratili klíč, aniž byste byli zaregistrováni.

 

(*) Částky jsou přepočteny dle aktuálního kurzu USD. Částka se tedy může měnit. Částky v tomto článku uvedeny dle kurzu ze dne 29.11.2020.

 

Zámky Kryptonite k nám dováží firma www. Schindler.cz

Firemní stránky Kryptonite jsou zde www.kryptonitelock.com

Zámky například nakoupíte v prodejnách Mojekolo, www. mojekolo.cz

 

 

 

 

datum: 28.11.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign