LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Stevens Ass Savers

Velmi jednoduchý, takřka nic nevážící a přitom dobře plnící svůj účel, takový je blatníček Stevens, pocházející od švédské značky Ass Savers. Pouhý kousek vytvarované pevné fólie, chtělo by se napsat – jenže tento kus tenkého plastu je funkční a díky patentovanému systému uchycení drží jistě na svém místě pod sedlem. Mimochodem, aktuálně se jedná již o třetí generaci blatníčků Ass Savers.

Decentní vzhled a zasazení pod sedlem, které je výhodou z hlediska snadné instalace či odejmutí. Profilace, přesně naznačená sestavou prolisů, je již úkolem majitele, nicméně návod zespodu blatníčku je naprosto logický, takže nový blatník naohýbáme a pod sedlo umístíme během pouhých pár vteřin. Přesněji provedeme hlavní podélné prohnutí, zajišťující základní tvar, a blatníček nasuneme do prostoru mezi skeletem a ližinami sedla. Na samém konci blatníčku se pak nachází „zámek“, tedy zvedací zobáček, s jehož pomocí jej pevně zajistíme pod přední partii ližin sedla, v místech, kde od zámku sedlovky stoupají ke špičce skeletu. Kompatibilita je zaručena s naprostou většinou sedel, samozřejmě s výjimkou modelů s centrální mono-ližinou. Celkem důležitá je také možnost celý blatník částečně složit pod sedlo, takže za pěkného počasí nám nemusí trčet dozadu jako ocas – a za mokra jej povysuneme, abychom měli chráněna záda a zadek před blátem a vodou odstřikujícími od zadního kola. I tak ale budeme mít blatník pravděpodobně většinou spíše doma a během pár vteřin jej nainstalujeme na kolo, budeme-li vyjíždět do mokra.

Blatníček Stevens Ass Savers je nabízen k klasickém černo-bílém provedení s decentní grafikou, a to za cenu 299 korun.

(kad)

 

Dodává: www.cyklosvec.cz

datum: 15.09.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign