LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Prostě Prolong

„Jezevčík“ mezi cyklistickými rámovými brašnami – tak nějak by se dal velmi stručně charakterizovat model s označením A-R260 Prolong domácí značky Author. Jedná se o jednu z nejdelších rámových brašen, jakou lze pořídit, a hodí se skvěle nejen pro cykloturisty, ale i pro bikepackery nebo gravel-bikepackery. Skvěle si tuto brašnu ovšem dokážeme představit také ve službách nadšeného amatérského či profesionálního fotografa-cyklisty, jenž si drahý přístroj a objektivy uloží do rozměrné řídítkové brašny (například A-H735 QRA X7) a do „jezevčíka“ v rámu kola pak uloží středně velký cestovní stativ a pár dalších drobností. Možností využití se nabízí celá řada, a to v případě o něco větší hmotnosti převáženého nákladu – třeba na cestě od babičky dokážeme do této rámové brašny naskládat podélně za zebe čtyři velké sklenice s domácí zavařeninou, a to do středu těžiště kola, prostě ideál. Také notoričtí pivaři by si jistě snadno poradili s využitím přepravní kapacity...

 

 

Hmotnost samotné brašny je 210 gramů a celková konstrukce je hodně robustní, což ostatně platí nejen o nepromokavém nylonovém materiálu kombinovaném s Cordurou, ale také o zpracování a hlavně systému upínání k rámu. Shora totiž najdeme jeden extra mohutný upínací díl s velkoplošným suchým zipem a na obou koncích shora ještě další jistící pásky, vpředu a vzadu pak vždy dvojici upínacích řemínků s pevnou plastovou nastavitelnou sponou. Upínání je zkrátka vyřešeno tak důkladně, že bychom mohli v brašně převážet snad i pětici kilogramových závaží. Takto dimenzované cyklo-doplňky máme rádi.

Vnitřní prostor je rozčleněn jednoduše na jeden hlavní, jenž je pak zboku doplněn shodně dlouhou plochou kapsou, ideální na doklady, peníze či u staromilců případně i pro přeloženou papírovou mapu. Chválíme také oboustranné použití reflexních prvků na zipech, takže nás řidič přijíždějící z boční strany určitě ani za tmy nepřehlédne. Zkrátka do detailu dotažená rámová brašna.

Cena brašny je 499 korun.

(kad)

 

 

datum: 12.05.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign