LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Precizní Koryak

Značku PRO máme většinou propojenou s komponenty Shimano, přičemž oběma je společná maximální preciznost a dokonalá funkce. To se týká také čistě bikové kolekce PRO Koryak zahrnující celou řadu dílů – od představců a řídítek, přes sedlovky klasické i teleskopické, až po doplňky jako jsou třeba gripy. My jsme si z celé řady vybrali představec Koryak, a to ve standardní verzi bez integrace vedení elektroniky Di2 a v ultra-kraťoučké délce 35 milimetrů. Vedle ní jsou v nabídce délky 40, 50 a 60 milimetrů, vždy pro průměr řídítek 31,8 milimetru a s nulovým úhlem, tvořícím se sloupkem vidlice rovných devadesát stupňů.

Krátké verze tohoto poměrně luxusního představce mají dvě cílové skupiny, a sice tvrdé bikery a pak také dětské či juniorské jezdce, případně dámy. První jmenované osloví tuhost konstrukce i celková robustnost provedení, druhé pak nečekaně nízká hmotnost, která byla v případě testované 35mm varianty pouhých 105 gramů. To je dokonce ještě méně, než udává výrobce.

 

 

Pro výrobu posloužila slitina 7075 a z každého detailu či záhybu je znát snaha o redukci přebytečných gramů, čemuž ostatně odpovídá také cena od 2050 korun. Řada Koryak si potrpí na stylovost – nelze přehlédnout ostře řezaný tvar představce, efektní bílou grafiku nebo střídání matných a lesklých ploch anodizované povrchové úpravy. Značka PRO poskytuje na daný představec doživotní záruku. Jak již bylo naznačeno, v nabídce je také verze připravená pro kompatibilitu s elektronickým řazením Shimano Di2.

(kad)

datum: 14.07.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign