LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Minimalismus od BBB

Přestože dnes vedou chytré telefony, navigace a bezdrátové cyklocomputery, klasickému provedení cyklocomputeru s kabelem ještě stále neodzvonilo. Výdrž baterií delší než u bezdrátových provedení a také nižší cena pro ně stále ještě hovoří jako pro řešení na levnější nebo dětská kola, kde základní funkce plně dostačují.

Základní funkce, malé rozměry a jednoduché, ale promyšlené uchycení na řídítka i vidlici, takový je cyklocomputer BBB BCP-25, který patří k nejjednodušším v nabídce značky. Za 399 korun si lze vybrat z několika barevných provedení a přes dvojici stahovacích pásků na řídítka nebo představec namontovat držák computeru s rozměry 38 x 47 x 14 mm. Kabel dostačuje i na vyšší zdvih vidlic a snímač se upevňuje buď stahovacími pásky, nebo gumičkou. Computer pak jistí v držáku zobáček pojistky a vyjmutí je snadné, bez hrozby nechtěného uvolnění. Jediné ovládací tlačítko nevyžaduje silnější stisk a přepíná mezi celkovými a denními kilometry, hodinami, navíc s možností volby automatického zobrazování údajů. Okamžitá rychlost se zobrazuje permanentně, celkové kilometry pak naskočí, jen když kolo stojí, jinak se zobrazuje pouze denní nájezd, který lze přidržením tlačítka vynulovat. Žádné další funkce jako stopky nebo průměrná a maximální rychlost zde nehledejme. Velikost údajů je dostatečná a navíc je displej přehledný, takže v rozměrech žádná omezení nejsou, stejně tak v zobrazení za ostrého světla. Pokud někdo nevyžaduje desítky údajů o jízdě, a naopak ho spíš omezuje se složitěji proklikávat všemi hodnotami, bude pro něj tahle malá jednoduchá věcička rozumným a cenově dostupným řešením.

(už)

 

datum: 06.12.21 - kategorie: Technika
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign