LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Lezyne Ratchet Kit

Sada nářadí doslova k pomazlení, takový je Ratchet Kit značky Lezyne. Malý zapínací penál obsahující nádherně zpracovanou malou ráčničku s očkovým klíčem a celkem dvanáct nejpoužívanějších bitů je maximálně skladný, takže perfekcionisté jej mohou klidně vozit s sebou v batohu na vyjížďku. Zabere totiž místo srovnatelné s běžným mobilním telefonem a také hmotnost 140 gramů je zanedbatelná. Tady jde ale o něco jiného než o gramy, Lezyne si zakládá na luxusním zpracování svých produktů – a přesně o to jde! Vysoce odolné bity z chrom-vanadiové oceli a k tomu extra maličká chromovaná ráčna velikosti ¼ palce, s ergonomickým prohnutím a klasickým přepínáním pravého a levého chodu. Mimochodem, minimalistická ráčna je natolik propracovaná, že bikový fetišista by si ji klidně pověsil na krk či na vnitřní zpětné zrcátko u auta. Prostě šperk, ovšem vysoce odolný! Překvapilo nás, jak velkou silou je možné se do této ráčny opřít při povolování či utahování, aniž bychom měli strach, že ji strhneme.

A přesný obsah černého zapínacího penálu s logem Lezyne? Sada imbusových klíčů 2, 2.5, 3, 4, 5, 6 a 8 mm, dále trojice nejvytíženějších klíčů torx T10, T25, T30 a k tomu plochý i křížový šroubovák. Velmi pěkně je vyřešen duralový nástavec s magnetem jistícím bit proti vypadnutí. Obdobně precizně je řešeno šestihranné stažení bitu či nástavce na obou koncích ráčny, kdy má šestihran automatickou stahující funkci. Inu Lezyne.

Cenovka 1190 korun rovněž odpovídá renomé značky. Přiznáme se, že by se nám v penálu ještě líbil maličký nýtovač, klidně za cenu trochu větších rozměrů celé sady. Nýtovače řetězu totiž u Lezyne umějí parádní, takže za nás je trochu škoda, že zde schází.

 

 

Dováží: www.levelsportkoncept.cz

(kad)

 

datum: 22.06.21 - kategorie: Nářadí
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign