deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

author_banner_leden_2020

Ghost 2021 - 3x skvělá novinka

Tak už to teď budete vědět i vy, protože zásadní novinky Ghost 2021 jsou několik hodin odhaleny. Ghost jsou odjakživa skvělá a velmi funkční kola. To ale vývojářům nestačí. Vše musí každý rok posouvat dál a výš. Pro rok 2021 pro vás, nadšené cyklisty, připravil zcela nové modely kol Riot, eRiot a Lector.

 

GHOST RIOT 2021

Nový Riot je výkonnější než kdykoliv před tím.  Vše je nové - geometrie, komponenty, zadní stavba, funkce ... prostě vše nové a lepší. Disponuje nově vyvinutým systémem TractionLink, který umožňuje obzvlášť vyvážený vztah mezi účinností šlapání a výkonem zadní stavby rámu. S novým Riotem ušetříte energii při jízdě do kopce. Riot 2021 vás udrží na povrchu i v náročných situacích a zajistí lepší přilnavost a účinnost brzd.

 

 

 

 

Ghost eRiot 2021

Nový E-RIOT s karbonovým rámem je stroj pro dlouhotrvající zábavu z jízdy - do kopce i z kopce. Motor Bosch CX (GEN4) plus plně integrovaná baterie s 625 Wh poskytují dostatek výkonu a točivého momentu. Rám představuje všechny nové funkce - vč. kinematiky TractionLink pro maximální přilnavost, citlivé brzdění a citlivou odezvu odpružení. Revoluční geometrie SuperFit navíc zajišťuje dokonalou, efektivní a pohodlnou jízdu přizpůsobenou ergonomii jezdce.

 

 

 

GHOST LECTOR

LECTOR - název znamená úspěšný příběh kol GHOST. V roce 2021 bude mít ikona hardtailu po boku vysoce konkurenční závodní celoodpružený model, který již ve svých prvních závodech splnil všechna očekávání. Na světovém poháru v Novém Městě v říjnu 2020 skončila Anne Terpstra z týmu GHOST Factory Racing na druhém místě s novým LECTOR FS a jen o týden později získala stříbrnou medaili na mistrovství Evropy ve Švýcarsku. Důkaz, že zbrusu nový LECTOR FS neztratil nic na síle, ale jasně získal na sjezdovém výkonu.

 

 
VIDEO - kompletní prezentace novinek

 
 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 06.11.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign