LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie, Spirit integrovaně (test)

Novinkou v sortimentu domácí značky Spirit je elektrohardtail, jenž sice sází na pohon v zadním náboji, ale kombinuje jej s aktuální konstrukční nezbytností, což je integrovaná nebo v tomto případě spíše semi-integrovaná baterie, navíc s vysokou kapacitou. Jaké to bylo svezení a kolik jsme díky 17Ah kapacitě baterie najezdili, se dozvíte z následujících řádků.

Mohutnost pouze pohledová

Kolo vypadá masivně, mohutně, takřka nezničitelně. To napadne každého už při prvním pohledu na obří profil spodní trubky, která je doslova páteří rámu, protože se napojuje na hlavovou trubku v celé své výšce, a horní trubka je jen jakousi opěrnou berličkou. Tenhle „základ“ rámu je ale masivní jen pohledově a nepodepsal se nějak extrémně na celkové hmotnosti kola. Naopak na nekompromisní celkové tuhosti rámu má podíl takřka výhradní, doplněný ještě profilací sedlové trubky v její spodní partii ... více se dočtete v testu kola v Cykloservisu č.14/2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 22.08.19 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign