LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Scapin Oraklo (test)

Kola značky Scapin jsou svým designem tak čitelná, že je lze jen těžko zaměnit s něčím jiným. Platilo to pro testovaný full Geko, tak i pro aktuálně prověřený devětadvacítkový hardtail Oraklo. Ten přitom spoléhá nejen na charakteristické konstrukční prvky rámu, ale i typickou závodní XC geometrii nebo obě boostové osy.

Vše pro XC

Tenhle model se rozhodně nesnaží zaškatulkovat do více kategorií jako nějaký univerzál, jasným zadáním zde bylo závodní XC a tomu bylo podřízeno vše. Design rámu nabízí na první pohled prolínání různých struktur vrchní pohledové vrstvy karbonu, což je nejvíce patrné u přechodu hlavové partie do spodní trubky. Zatímco masivní kónická hlava s výrazně prodlouženým spojem vrchní a spodní trubky nese hladký lak, spodní trubka nabízí syrovější hrubý dojem, přecházející přes řetězové vzpěry až k zadním patkám. Design ovšem nejezdí, zato výrazné zalomení obou hlavních ... více v cykloservisu č.12/2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 26.06.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign