deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Na hraně e-endura Haibike

Úplně nový rám, nová geometrie, nejnovější verze pohonu Bosch a k tomu jejich nejsilnější baterie, všechno navíc na rozdílném průměru kol vpředu a vzadu. Haibike svoje XduroAllMtn 3.0 rozhodně nijak nepodcenil a jeho 160 mm zdvihu hodlá nabídnout jezdci v co nejzajímavější podobě. My pak o konceptu průměrů 29/27,5 palce tvrdíme, že u e-biků do těžkého terénu je to ta nejlepší cesta, jak uživateli nabídnout maximální prostupnost, a přitom dokonalou ovladatelnost, takže se na to pojďme podívat trochu víc zblízka.

Trend, co má smysl

Občas se pozastavujeme nad tím, proč konstruktéři dělají to či ono a marně v tom hledáme nějaký přínos. Xduro v nás ale takové pocity rozhodně nevyvolalo, a jestliže převzalo ze současných trendů celou řadu parametrů, tak jen ku prospěchu celkového jízdního projevu. Moderní geometrie je zde dotažená tak, že máme jen minimum připomínek, a zatímco jsme s podobným konceptem testovali i sourozence Sduro FullNine s nižším 140mm zdvihem, kde nás třeba hodně postavená sedlová trubka v kontextu s kratší horní trubkou lehce omezovala, tady už jsou dané ... více v Cykloservisu č. 21/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 30.11.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign