LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Galerie, Na hraně e-endura Haibike

Úplně nový rám, nová geometrie, nejnovější verze pohonu Bosch a k tomu jejich nejsilnější baterie, všechno navíc na rozdílném průměru kol vpředu a vzadu. Haibike svoje XduroAllMtn 3.0 rozhodně nijak nepodcenil a jeho 160 mm zdvihu hodlá nabídnout jezdci v co nejzajímavější podobě. My pak o konceptu průměrů 29/27,5 palce tvrdíme, že u e-biků do těžkého terénu je to ta nejlepší cesta, jak uživateli nabídnout maximální prostupnost, a přitom dokonalou ovladatelnost, takže se na to pojďme podívat trochu víc zblízka.

Trend, co má smysl

Občas se pozastavujeme nad tím, proč konstruktéři dělají to či ono a marně v tom hledáme nějaký přínos. Xduro v nás ale takové pocity rozhodně nevyvolalo, a jestliže převzalo ze současných trendů celou řadu parametrů, tak jen ku prospěchu celkového jízdního projevu. Moderní geometrie je zde dotažená tak, že máme jen minimum připomínek, a zatímco jsme s podobným konceptem testovali i sourozence Sduro FullNine s nižším 140mm zdvihem, kde nás třeba hodně postavená sedlová trubka v kontextu s kratší horní trubkou lehce omezovala, tady už jsou dané ... více v Cykloservisu č. 21/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 30.11.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign