LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Galerie, Leader Fox Bend s novou vizáží

Krossové elektrokolo Bend jsme již v minulosti testovali a za danou cenu šlo o slušně „našlápnutý“ model, což je pro kola domácí značky Leader Fox charakteristická vlastnost. Nové provedení tohoto modelu ovšem dostalo zcela jinou tvář a nejen že tak trochu boří hranice mezi kategoriemi, ale celkově svým designem původnímu provedení odskočilo o obrovský kus kupředu.

Trochu v E-SUV stylu

Při prvním pohledu na tenhle ebike leckdo namítne, že příslušnost ke kategorii krossových kol je tady daná spíš jen katalogovým zařazením než celkovým provedením kola. Jenže tenhle koncept posunutí kola někam blíže k hranici mezi krosy a horská kola má svůj jednoznačný přínos a na západ od nás už je to zaběhlá praxe. Většina elektrocyklistů totiž dnes svoje horské elektrokolo osazuje blatníky, nosičem na sedlovku, brašnou, to všechno samozřejmě tak nějak ledabyle bez nějakého sjednoceného designu a většinou v univerzálním provedení, kdy nic nesedí úplně přesně a do celkového designu kola nakonec nezapadá. 

Více v cykloservisu č. 13/2021

 

 

www.leaderfox.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 24.06.21 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign