LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, KTM Scarp Sonic (test)

Současná podoba 29“ modelu Scarp sice není žhavou novinkou rakouské značky, ovšem ultimativní verze Sonic ano. Konstruktérům se podařilo z rámové platformy dostat maximum z hlediska redukce hmotnosti při zachování skvělé tuhosti. Samotný rám vážící 1750 gramů byl testován při závodech Cape Epic či Crocodile Trophy a výsledkem je jeden z nejlepších závodních XC fullů současnosti.

Konstrukční minimalismus a zadní zdvih 90 mm naznačují, že jde v prvé řadě o rychlost, akceleraci a fantastický projev v dlouhých výjezdech. Scarp Sonic bude skvělým parťákem i při maratonském nasazení a máme-li na to výkonnostně, je kolo připraveno vyhrávat. Již hmotnost 9,35 kilogramu včetně pedálů dává najevo, že máme co do činění s opravdu výjimečným strojem. Tak lehká není většina pevných, závodně laděných devětadvacítek, čemuž odpovídá také cena 213 990 korun... více v Cykloservisu č.11/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 19.06.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign