LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Kona Process 134 29

Logo Kona na spodní trubce nechá jen málokterého vyznavače ryzího terénu v klidu, protože tohle jméno bylo v době největšího rozmachu freeridingu hodně na vrcholu a jejich aktuální řada celoodpružených modelů Process zraje už několik let jako víno. Ať už jde o jakoukoli zdvihovou variantu, design s výrazný slopingem a charakteristickou výztuhou napojení sedlové trubky je pro všechny shodný a stal se jasným poznávacím znamením.

Sázka na odolnost

Testovaný Process 134 29 je cenově nejdostupnějším devětadvacítkovým modelem své kategorie se zadním 134mm zdvihem, ovšem pouze číslovkou na cenovce a údajem na váze, protože jízdní vlastnosti a celkový projev si nezadají s lépe osazenými modely. Jenže ono se řekne lépe osazenými, nová jedenáctková sada Deore, která doslova zdobí hliníkový rám, fungovala takřka brilantně, a jestliže jsme od dostupnější pružicích jednotek Rock Shox čekali nějaké omezení na funkci „podvozku“, ani tady jsme se nedočkali zklamání. Když je dobrý základ, propracovaný systém odpružení a schopná geometrie ... více v Cykloservisu 1/2021

 

 

 

 

 

 

 

datum: 21.01.21 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign