LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Galerie, Inovace u Haibike, SDURO FullNine 8.0

Na čtvrtou generaci motorů Bosch zareagovala značka Haibike nejnovějším designem svých rámů, jenž od roku 2010 udělal opravdu velký skok a působí vyloženě futuristickým dojmem. Nová rámová platforma pro motory Bosch čtvrté generace navíc nabízí různé průměry kol, geometrie i zdvihy, takže bude mít zákazník v té široké nabídce značky hlavu zase o něco zamotanější.My jsme jezdili dvě novinky současně a jako první představujeme více trailově střižené SDURO FullNine 8.0.

Zachovat si tvář

Tvůrci další generace celoodpružených rámů sice přišli se zcela novým designem, ale základní tvar a koncepci zadního odpružení se snažili zachovat tak, aby byla příslušnost ke značce jasně čitelná. Podařilo se to dokonale, přestože je výsledkem e-bike, jehož design je zase někde jinde, než jsme byli dosud zvyklí. Cílem bylo dostat baterii a pohon co nejvíc do těžiště, umístit do spodní trubky akutálně nejsilnější „boscháckou“ baterii a nabídnout všechny vymoženosti doplňkové konfigurace MRS systému. A samozřejmě zachovat citlivé odpružení, navýšit tuhost rámu a geometrii nastavit adekvátně současným trendům, plus něco navíc, ukryté v řadě nenápadných, ale o to dokonaleji provedených detailů ... více v Cykloservisu č. 12, který bude v prodeji od 23. června

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 14.06.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign