LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie Ghost Lector Advanced

Lector pohodlí a rychlosti

Přibližně před rokem jsme měli možnost otestovat zcela nový model Lector, s jehož rámem si značka Ghost dala opravdu hodně práce. Spojila v něm totiž celou řadu v XC dosud protichůdných vlastností, aby výsledkem bylo kolo nabízející maximum komfortu, nečekaně vybrané sjezdové schopnosti, přitom neztrácelo nic z výkonnosti, potřebné na stále náročnějších XC okruzích či maratonských tratích. Nyní jsme jezdili jeho dražší verzi Advanced vybavenou teleskopickou sedlovkou, dvanáctirychlostní sadou XT a vidlicí Fox.

Od každého něco

Znáte ten, když se na jednom mejdanu potká enduro, trailbike a ostrá XC raketa, co z toho bude? Lector SF, mohla by klidně znít odpověď a rozhodně nejde o vtip, protože nový Lector opravdu z velké části pocitově i geometrií kombinuje vlastnosti ostatních kategorií. Tak třeba rám a délka předního trojúhelníku, která už při pohledu na 652mm horní trubku u testované emkové velikosti rozhodně nevypadá, že je z XC světa. Tedy ne z toho, jaký jsme znali dosud a v němž zatím žije většina výrobců XC rámů. Dlouhý reach, přitom sklon sedlové trubky naopak nehonící se svým 73,7° úhlem za současnými trendy. Jako kdyby konstruktéři vzali horní trubku z  ... více v Cykloservisu č. 8/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 02.05.21 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign