LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie, Felt F5X

Cyklokros je disciplína vděčná nejen divácky, kvůli přehlednosti tratí na obrazovce, ale jezdec se zde naučí na úzkých pláštích dokonale číst terén a zvládat klouzavé pasáže. Cyklokrosová kola pak mohou dobře posloužit nejen vlastní disciplíně, ale i jako tréninkový zimák či univerzál na „gravel“ jízdu i silnici s horším povrchem. Každopádně cyklokrosový speciál, jakým testovaný felt je, musí splňovat určitá kritéria, která jej od silniček i gravel kol odlišují.

Hlavně tuhost a odolnost

Cyklokros je akcelerace, jistota ovládání kola, schopnost zvládnout třeba i skoky přes bariéry na trati, takže rámy v sobě musí skloubit odolnost a současně jakýsi komfort, vše samozřejmě s ideální ovladatelností. Felt na to jde v případě karbonové řady FX, jejíž je testovaný kousek cenově nejdostupnějším modelem, rámem ze špičkového karbonu. Všechny modely mají stejný rám i vidlici, ovšem námi ježděná verze už má kvůli cenové úspoře hliníkový, nikoliv karbonový sloupek vidlice ... test kola neleznete v Cykloservisu č.22/2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 14.12.17 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign