LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Galerie, Cube Reaction C:62

Pro letošní rok dostaly karbonové Reactiony přepracovaný rám, jenž jako by si za hlavní cíl vytyčil maximální torzní tuhost a přitom vstřícnost k jezdci, co se absorpce rázů týče. Nový střih rámu rozhodně prospěl, a i když jsme testovali cenově nejdostupnější provedení, stále jde o rychlou raketu. Ta se svým jízdním projevem může měřit s topmodely značky, ovšem není zaměřena pouze na výkon, ale nabídne i dostatek zábavy.

Design poplatný určení 

Karbonový Reaction není tak ortodoxní závodník jako řada Elite, a kdo není vyloženě zaměřený na výkonnostní XC a maraton, ale potřebuje univerzálnější vlastnosti pro trochu zábavnější pojetí jízdy, rozhodně to ocení. Geometrie totiž nabízí perfektní mix úhlů a délek, kdy jsme během testování jen marně hledali něco, co by nám na ní vadilo. Bike prostě od prvního okamžiku padne do ruky, ovšem nečekejme, i přes výše uvedené, nějaké trailové zaměření. Je to XC bike, ... více v Cykloservisu č.5/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 07.03.18 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign