LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie, Apache Tuwan Comp 29

Český e-bike vylepšený o český senzor ulehčující řazení, to je testovaný Tuwan, jenž se rodí ve východočeské Úpici. Zmíněný senzor Gearsensor.com pak vzniká v podhůří Orlických hor a tahle chytrá věcička umí podle nastavení na kratičký okamžik snížit tah motoru pro snazší přeřazení. Nejde ale o původ, nýbrž o jízdní vlastnosti, co budoucího e-bikera zajímá, takže se pojďme povozit.

Klasika bez extrémů

Tuwan je devětadvacítkou nehrající si na nějaké trailové, či naopak výkonnostní zaměření, na to má Apache v portfoliu jiné modely. Tohle je klasická devětadvacítka s živým točivým projevem, pohodlným sportovním posedem a příjemnou ovladatelností. Rám s baterií usazenou na spodní trubce sice není zrovna v souladu se současnou trendy integrací, ale klasické provedení má výhodu v nižší hmotnosti a jednodušší demontáži baterie, třeba při přesunu cyklobusem či lanovkou někam na hřebeny ... více v Cykloservisu č. 16/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 29.09.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign