deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Apache Quruk Bosch CX 625

Nejvýše postavený celoodpružený e-bike, nejlepší pohon Bosch a největší kapacita baterie, co víc si od Apache pro testování přát? Už pro sezónu 2020 byl Quruk v nejlepší variantě slušně našlapaný a aktuální model Quruk Bosch CX 625díky většímu převodovému rozsahu dostane svého majitele, když ne dál, tak rozhodně ještě výš.

Klasika bez extrémů

Integrace, boostové osy a dvanáct rychlostí, tohle jsou ze současných trendů ty, které na kole najdeme, ale když se podíváme na geometrii, tak ta se za nimi naopak zbytečně nehoní a sází na osvědčené a uživatelsky spíše univerzálnější pojetí. Nehledejme extrémně natažený předek, kraťoučkou zadní stavbu a extra položenou vidlici s nízko posazenými řídítky. Quruk nejde za e-enduro trendy, ale drží se univerzálnosti, která sice není tak „DH a agressive trail friendly“, zato je podle nás přívětivější pro širší pole uživatelů, kteří chtějí i na rovině mít příjemný posed a nebýt nalehnutí na řídítka díky extrémně postavené sedlové trubce, určené brutálním výjezdům. Delší zadní stavba, klasika v podání úhlu sedlové trubky, spíše kratší horní trubka a úhel vidlice optimálně položený pro solidní točivost a zároveň stabilitu ve sjezdech. Když k tomu přidáme množství podložek pod představcem, máme tu e-bike s hodně komfortním posedem, jenž ale nabízí možnost úprav i pro trochu sportovnější projev ... více v Cykloservis 22/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 14.12.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign