LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Galerie, 4EVER, E-bike pro juniory

Když sedlají elektrokolo rodiče, proč by se měl junior trápit na klasice bez pohonu? Těžko bude mít výkonnost na to, aby jim stačil, takže jakkoliv se může téma elektrokol pro děti zdát kontroverzní, své opodstatnění mají. V případě devětadvacítky 4EVER Enspace Junior pak nemusí jít čistě o kolo pro mladšího jezdce, ale najde se v něm třeba také e-bikerka menší postavy.

Juniorské míry a parametry

Jak by mělo vypadat elektrokolo, na němž se sveze mladý jezdec, aby to nebyla šestadvacítka nebo sedmadvacítka? Devětadvacítka s nízkým rámem, což Enspace svojí jedinou 16,5“ velikostí splňuje, ovšem není to jen o krátké 400mm sedlové trubce, protože ruku v ruce s tím jdou další důležité parametry rámu. Je to celková délka, tedy horní trubka, která má v tomto případě efektivní délku jen 580 milimetrů. Pro zajímavost jsme ji porovnali s nejmenší dámskou sedmnáctkou stejného výrobce, ta má o dva centimetry víc, takže tady se opravdu měřilo a ubíralo, aby nemusel být mladý jezdec zbytečně natažený. Středový motor Bafang ve své sportovní verzi 500 je pak vítaným nástrojem pro plynulý nástup výkonu, přitom zachování rozumné hmotnosti. A pokud bychom se podívali zezdola do útrob spodní trubky, najdeme tam 450Wh akumulátor, tedy lehčí variantu s dostatečnou kapacitou pro mladého jezdce s nižší váhou, ovšem ne už pro těžšího dospělého uživatele. Junior tedy se vším ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.11.21 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign