LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

„Drsný“ blatník Sting

Co může být drsnější než design s lebkami, to je přece známá věc. Čím víc lebek v grafice, tím lépe. Trocha nadsázky, ale pokud řešíte přední blatníček do vidlice, fantazii designérů se dnes meze nekladou a dost často je díky líbivému designu nebo jen logu značky tenhle kousek plastu oceněn více jak třemi stokorunami.

 

Přínos blatníku do vidlice je neoddiskutovatelný a platí to i o testovaném kousku značky Sting, který nepostrádá zmíněné designy s lebkami, je z ideálně poddajného plastu a stojí jen 130 korun. Blatníček v sadě se šesti stahovacími páskami a návodem na jeho montáž je klasikou, tedy dva a dva otvory pro pásek na každé noze vidlice a čtveřice párů otvorů pro uchycení k můstku. Blatníček jsme vozili na testovacím biku Merida Big.Trail na vidlici Rock Shox Recon, kde nechal dost volného prostoru pro 2,4“ WT plášť a bláto. Montáž je snadná, díky poddajnosti plastu schopného se při testu ohnutím lehce uhnout nárazu bez jakékoliv tendence k prasknutí, nebyl tak velký odpor při ohýbání blatníčku do vidlice. Zajištění je stoprocentní a celková délka horní části 265 mm zaručila hlavně svým zadní dílem perfektní ochranu obličeje jezdce před odlétávajícím blátem. Co víc si tedy za danou cenu přát? Možná víc lebek, ale i ty jsou v dalších čtyřech provedeních v nabídce, kdo už z podobných designů přece jen vyrostl, může mít ještě dva standardní pouze s nápisem a bez lebek.

 

(už)

 

datum: 31.08.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign