LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Denní porce zdraví od Penca

Osobně nemám rád všechny ty kampaně odkazující aktuálně na různé doplňky stravy jako na podpůrné prostředky pro zvýšení imunity, nicméně dobrá imunita je základ a pro ni je důležitá rovnováha všech látek v těle, aby správně fungovalo. Ať už je to pestrá a vyvážená strava nebo potravinové doplňky či různé vitamíny a minerály, vše musí být v harmonii. A pokud sportujeme, a že to v téhle době je pro řadu z nás jediný únik před všeobecným stresem a „blbou“ náladou, potíme se a jsme unavení, tak bychom měli dodávat tělu potřebné látky stejně, jako když sportujeme v letních měsících.

Vyzkoušel jsem během dvou posledních měsíců Penco Athlete Daily Caps, což je doplněk stravy obsahující široké spektrum minerálů a vitamínů, navržený speciálně pro stimulaci oslabené imunity po sportovním výkonu či tréninku. Jde o standardní tobolky s nutností dostatečně je po požití zapít a jejich obsah je pak komplexem zahrnujícím vitamíny D, A, C, B6, dále kyselinu listovou, stopové prvky zinek, měď, selen a také extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) nebo betaglukany od Goldcell. Zinek je dle odborných studií významným prvkem pro zlepšení imunity a třapatka nachová zase podporuje funkce dýchacího systému. Betaglukany pak přispívají k posílení přirozené obranyschopnosti organismu.

Jednu tobolku denně po dobu dvou měsíců, takové bylo dávkování během testu, nicméně dospělý může při vyšším výkonu nebo v zimním období, kdy je imunita přirozeně slabší, užívat dvě tobolky. Nedostavily se žádné trávicí potíže ani jsem se necítil nezničitelný, prostě jsem normálně fungoval, což je asi nejlepší a vlastně ten nejpřirozenější výsledek. Balení obsahuje 120 tobolek, takže vystačí na čtyři, případně dva měsíce, podle dávkování, což je při ceně 390 korun v podstatě zanedbatelný denní náklad na lepší fungování obranných mechanismů v našem těle.

(už)

datum: 20.04.21 - kategorie: Strava
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign