LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Dámy a pánové, přichází nová Merida Reacto

Merida poprvé vyrobila své špičové silniční kolo Reacto , určené pro náročnější jezdce a především silniční profesionály, již v roce 2011. Za tu dobu prošel tento model řadou změn, které ho každým rokem řadily mezi nejrychlejší kola na světě.

Inovace samozřejmě přichází i pro rok 2021 a protože je již uvolněné informačné embargo, můžeme vás s novinkou seznámit.

Již předchozí model byl oceněňován pro svou vynikající aerodynamiku, pohodlností a stabilními jízdními vlastnostmi. Nový model 2021 samozřejmě dosahuje ještě lepších aerodynamických vlastností, než předchozí. Jezdec bude moci použít až 30 mm široké pláště, která mu umožní bezpečnou a pohodlnou jízdu především na horších silnicích. Změny se týkají nového designu přední vidlice, řídítek, integrace všech bowdenů a vedení do rámu kola. Došlo také k mnoha dalším větším i drobným úpravám. Každá taková úprava zvýší výkon jezdce třeba jen o 2 watty, ale jejich součet je pro špičkové jezdce rozhodující.

(Nejvíce informací získáte z přiložené informační brožury)

 

Pro více informací si stáhněte informační brožuru

 

 

 

 

 

 

datum: 04.08.20 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign