LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Aspire představuje novinky na rok 2019

Letní měsíce jsou ve znamení předváděcích akcí pro obchodníky. Cykloservis je na ně samozřejmě také zván, protože jediný časopis zaměřený na cyklistické produkty a techniku musí mít přehled o tom, co se kde v této oblasti děje a co se k nám bude dovážet.

Pokud sečtete dokonalé přírodní prostředí okolí přehrady Seč, pěkný hotel a cyklistické značky, které hýbou světovým trhem, tak vám na druhé straně rovnice vyjde brněnská firma ASPIRE. Ta se na čtrnáct dnů usadila v hotelu Jezerka, ve kterém doslova napěchovala velký kongresový sál a několik přilehlých prostor produkty na rok 2019 od značek, jako jsou například Cannondale, GT, Mavic, Uvex, Maxxis, Fabric, Osprey, CST, Rock Shox, Sram, Motorex ... Na domácí poměry se jedná o jednu z největších předváděcích akcí u nás. Milovník kol si doslova lebedí, že může donekonečna prohlížet exponáty, sahat na ně, vyptávat se a pokud zatouží si nějaké kolo vyzkoušet, stačí si nazout tretry, obléct do dresu a venku na něj čeká několik mechaniků a především desítky testovacích kol. Ujezdit se můžete doslova k smrti.

Během roku vás budeme seznamovat s tím, co si k testování zapůjčíme. Tentokrát tedy jen malá reportáž z toho, co jsme viděli.

 

 

Zcela nové F-Si přijelo s velkou parádou a novou Lefty Ocho – první jednokorunkovou a jednonohou vidlicí na světě s nejlepším poměrem tuhosti a hmotnosti (o 250 g lehčí než předchozí Lefty). Nabídka této unikátní závodní rakety zahrnuje pouze celokarbonové modely osazené sadami Sram Eagle.

 


 

Můžete se také podívat na náš tradiční videozápisník.

Klikni na fotografii

 


 

 

  

Začátkem července Cannondale představil nové aero silniční kolo SystemSix. Dle testů se jedná o nejrychlejší kolo planety, které se podařilo vyvinout díky systémovému přístupu ke konstrukci Cannondale. Součástí je tak kompletní integrace rámu, vidlice, řídítek, představce, sedlovky a kol. Zajímavostí je pro toto kolo zcela nově vyvinutý zapletený set KNOT64. Nabídka obsahuje 6 pánských modelů a 1 dámský. Více informací na stránkách Cannondale.

 

 

 

Současnou hlavní novinkou je nedávno představená platforma Cujo Neo 130. Jedná se o 27,5‘‘+ full se zdvihem 130 mm. Celkem 4 pánské a 1 dámský model v cenovém rozmezí 104 999 Kč – 152. 999 Kč (4.199,90 – 5.999,90)  . O pohon se stará motor Shimano STEPS 8000. Rámová trubka ukrývá integrovanou baterii. Rámy umožňují vnitřní vedení ovládání teleskopické sedlovky. Modely 1-3 jsou osazeny NX Eaglem a mají teleskopickou sedlovku. Nejnižší a dámský model jsou osazeny Shimanem Deore 1×10 s pevnou sedlovkou.

 

 

 

 

 

 

 

Nový Zaskar zaznamenal na trhu v letošním roce velmi dobré přijetí a přízeň koncových zákazníků. Pro následující sezonu se budou karbonové modely cenově pohybovat od 46.999,- Kč do 95.999,- Kč (1.849,- / 3.799,- EUR). Všechny modely budou osazeny pohonem 1×12, výjimkou pak bude nejlevnější Zaskar Carbon Comp osazený Shimanem SLX/XT 1×11 s převodníkem 34 zubů a kazetou 11-46 zubů. Hliníkové modely Zaskarů se budou nově dodávat jak s koly 27,5“ u velikostí XS až M, tak s 29“ koly ve velikostech S – XL. V nabídce jsou dvě stupně výbav 1×12 (39.999,- Kč) a 1×11 (32.999,-Kč).

 

 

 

I ráfek může být uměleckým dílem. Třeba takový Mavic Cosmic Pro Carbon. Nádhera, co říkáte?!

 

 

 

 

Mavic nevyrábí jen ráfky, ale i cyklistické tretry. Například tento model Allkroad Pro je ušitý z inovativního, velmi odolného materiálu Matryx. Jsou neuvěřitelně pohodlné.

 

 

 

Maxxis nabízí opravdu velké množství plášťů.

 

 

 

A co říkáte tomuto krasavci? Ostrá mašina, že?

 

 

 

Výrobce batohů Osprey  inovoval takřka celou modelovou řadu. A to si dříve člověk říkal, že Osprey vyrábí dokonalé batohy. Sám usoudil že nevyrábí a tak vše ještě vylepšil.

 

 

 

 

Je třeba představovat jednoho z největších světových výrobců přileb UVEX? Asi ne. Tak alespoň jeden pěkný kousek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 14.08.18 - kategorie: Technika
id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign