LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

3F civilně a polarizačně

Sluneční brýle s názvem Guard spadají v nabídce české značky 3F do kategorie nazvané Travel. Jde tedy primárně o civilní provedení brýlí, jejichž rozměrná skla dokonale chrání zrak před ostrými slunečními paprsky. Hodně moderní design zde doplňuje odolná konstrukce, zajištěná rámečkem z Grilamidu TR90, přičemž výrobce model Guard charakterizuje jako „unisexový“.

V nabídce jsou čtyři verze s odlišnou barvou rámečku a různým provedením zorníků. Námi zkoušený model Guard 1797 je letošní novinkou v nabídce a kombinuje matově černou obrubu s efektními skly s polarizační úpravou a nepřehlédnutelnou vnější modrou zrcadlovou vrstvou. Stupeň zatmavení je zde označen číslovkou 3, jedná se tudíž o čistě sluneční model. Přítomnost polarizačního filtru uživatel zaregistruje díky eliminaci odlesků a podpoření barev. Skla, respektive jejich kouřové zabarvení s jemným nádechem do hnědo-zelena, jsou k našemu zraku velmi přátelská a tedy příjemná při celodenním nošení, neboť oddalují únavu očí třeba při mnohahodinovém řízení auta.

 

Z hlediska konstrukce jsou brýle řady Guard prakticky totožné s klasickými sportovními modely 3F – charakterizuje je tedy pružnost rámečku a velmi příjemné usazení na obličeji. Přitom si vystačí bez jakýchkoli nezbytných protiskluzových prvků a na obličej si je snadno nasadíme, či z hlavy sejmeme, jednou rukou. Ostatně i toto bývá u civilního modelu ne nedůležitá vlastnost. Pochvalu zasluhuje rovněž rozevření nánosníku a usazení na nose, stejně jako ideálně zahnuté nožičky kopírující tvar hlavy.

Cena modelu 3F Guard 1797 je 699 korun.

(kad)

datum: 30.03.21 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign