LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Vybíráme elektrokola - Author Elevation

 

E-bikový topmodel domácí značky sází na hliníkový rám s praktickým prohnutím horní trubky pro lepší manévrování i nástup. Ať už devětadvacítkové či sedmadvacítkové provedení, obojí spoléhá na precizně fungující vzduchovou vidlici RST F1RST a pohon Shimano STePS E7000. Ten nabídne 250W výkon a 60Nm točivý moment, zajištěné energií z 500Wh baterie integrované ve spodní trubce. Vše doplňuje minimalistický displej na řídítkách nebo hlavní spínač integrovaný do horní rámové trubky. Komponentové osazení spoléhá na desetirychlostní řazení Shimano Deore a především výkonné čtyřpístkové brzdy Tektro. Nechybí vynikající pláště Vittora Barzo nebo řada doplňků s vlastním logem Author.

 

Vstup do katalogu AUTHOR ZDE
Doplňky ke kolu ZDE
Vybraní prodejci ZDE

Author nabízí (pouze ve vybraných prodejnách z celé prodejní sítě kol AUTHOR) on-line náhled na dostupnost kola ve vybrané prodejně. Kola Author jsou v nabídce 230 cyklistických maloobchodů po celé ČR.

Kompletní síť prodejen značky AUTHOR ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 03.04.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign