LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

V sobotu 1. srpna do Mikulova

Třetí zastávka letošního ročníku Galaxy série se chystá v Mikulově v sobotu 1. srpna 2015. Bude to již 8. ročník úspěšného cyklistického závodu pro širokou veřejnost.

Motto závodu:
Provedeme Vás tím nejkrásnějším koutem jižní Moravy i rakouského příhraničí. Pojedete po stopách Lichtenštejnů, mezi vinohrady i po úbočích Pálavy.

Pálavský krpál se stal jedním z oblíbených závodů v Galaxy sérii, což je nejen odměnou za práci pořadatelů, ale určitě také nádherným prostředím Mikulova. Závod startuje z nově zrekonstruovaného letního amfiteátru jihomoravského města a jeho trasa vede po stopách Lichtenštejnů, po úbočích Pálavy a mezi vesničkami a vinohrady jak v Česku, tak na rakouské straně hranice.

V Galaxy sérii je zvykem vybírat si ze dvou délek tras. A to platí opět i v Mikulově. Kratší trať měří 36 kilometrů, delší 62 kilometrů a je tvořena dvěma okruhy. Ze 70 procent je trasa vedena po lesních a polních cestách, zbývající procento vede po asfaltu. Pro děti pak budou připraveny závody uvnitř letního amfiteátru, který je centrem veškerého dění.

Start závodu proběhne opět v atraktivním prostředí náměstí města Mikulova, kde budou závodníky povzbuzovat stovky diváků. Pro každého startujícího je připraveno občerstvení na trase i po dojezdu, první tři v každé kategorii se mohou těšit na věcné ceny a všichni účastníci na bohatou tombolu.

Přijeďte si užít nejkrásnější kout jižní Moravy i rakouského příhraničí !

Více informací naleznete na www.galaxy-serie.cz 

www.facebook.com/GalaxySerie

Galaxy série 2015 pokračuje těmito závody:

- 1.8. Pálavský krpál - Mikulov

- 15.8. AVG Náměšťský maraton - Náměšť nad Oslavou

- 22.8. Trek Jistebnický maraton

- 26.9. Galaxy Kenda Zručský maraton - Kácov
- 3.10. Tour de Brdy - Strašice 

 

www.cyklosvec.cz

datum: 29.07.15 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign