LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Tři gramy parády

Rozhodli jste se s nástupem cenově dostupnějších sad s jednopřevodníkem dát vale svému přesmykači a zůstala vám po něm nevzhledná upevňovací plocha na boku sedlové trubky? Tak se s ní buď smiřte, přemalujte ji lihovou fixou či přelepte páskou v odstínu co nejpodobnějším barvě rámu, nebo si kupte krytku.

 

 

Na rámy s přímou montáží přesmykače na boční stranu totiž často už výrobci kol sami instalují krytku, pokud takový rám nabízejí v provedení s jednopřevodníkem, ale v jiné specifikaci jej mají jako standardní s „dvouplackou“ a přesmykačem. Pokud jste ale dosud vozili přesmykač a holá upevňovací plocha vás štve, tak za přibližně pětačtyřicet korun pořídíte plastovou krytku Sting, která tenhle problém elegantně vyřeší. Jednoduché provedení s velikostí odpovídající rozměrům pro uchycení přesmykače Direct Mount, hmotnost tři gramy plus tři gramy vážící šroub na 4mm inbus a díky vodicí hrance do drážky v úchytu na rámu přesná a snadná montáž. Ladit můžete i barvu, protože krytka se dodává v modré, černé a růžové barvě.

(už)

datum: 23.09.21 - kategorie: Technika
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign