LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Nové bandáže od Royal Bay

ROYAL BAY nabízí nově i kotníkové a kolenní bandáže

Česká značka kompresních doplňků rozšiřuje portfolio kompresních návleků, podkolenek, kraťasů a sportovních ponožek o bandáže na koleno a kotník. Bandáže ROYAL BAY Ortho pomáhají předcházet zraněním, fixují při sportu silně namáhané partie a pomáhají s urychlením regenerace po zranění kolene či kotníku.

Výhodou bandáží ROYAL BAY je, že poskytují rovnoměrnou kompresi po celé délce bandáže, čímž zajišťují komplexní ochranu celé partie a současně i snižují bolestivost. Bandáže jsou velmi pohodlné, k čemuž přispívá technologie kruhového pletení i zvolený nedráždivý materiál. Kolenní bandáž ROYAL BAY Ortho je vybavena také silikonovými nopky v horní části návleku, které brání jeho sjíždění z kolene.

Sportovní bandáže ROYAL BAY Ortho v sobě zahrnují mnohaleté zkušenosti s výrobou bandáží pro zdravotnický sektor. Výrobek je vyvíjen a vyráběn v České republice, což platí i pro všechny další nabízené produkty ROYAL BAY – kompresní podkolenky, návleky (lýtkové, stehenní, pažní), kraťasy s kompresními nohavicemi nebo sportovní ponožky s nízkým či vysokým střihem.

Více informací najdete na www.royalbay.cz.

 

 

datum: 03.11.21 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign