LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

HEAD, V typickém závodním designu

Krátké elastické kalhoty Men Cycle Shorts TEAM náleží do sestavy týmového závodního oblečení značky Head, kdy si můžeme v tomtéž designu pořídit také letní dres, dále zateplený dres s dlouhým rukávem, vestu, membránovou zimní bundu nebo dlouhé „čapáky“. Se shodnou základní grafikou, ovšem s růžovou namísto fluo-žluté, je v nabídce také široká dámská kolekce.

Pánské kraťasy Men Cycle Shorts TEAM lze z hlediska použitého střihu označit za osvědčenou závodní klasiku. Upnutější provedení zde ovšem neznamená nedostatek komfortu, naopak kvalitní Lycra s označením Power a gramáží 225 g/m2 nabízí vysokou dávku elasticity, což platí také u laclu. Ten je totiž složen hned z několika různých materiálů a zatímco přechod do horní části zad tvoří prodyšná elastická síťovina, samotné šle jsou vyřešeny čtyři a půl centimetru širokou plochou gumou. Výsledkem je jisté usazení kalhot i výstelky na těle, aniž bychom museli obětovat cokoli z pohodlí. Základní šestipanelový střih je totiž hodně propracovaný a komfort zaručuje také zakončení nohavic provedené širokou plochou gumou s protiskluzovou vnitřní vrstvou. Rovněž vnitřní výstelka zasluhuje pochvalu, nabízí totiž nejen dokonalou tvarovou přizpůsobivost a pružnost, ale také naprosto optimální vrstvu polstrování, již jsme uvítali hlavně při delších trénincích.

Jak už bylo zmíněno, usazení na těle je ideální a bude i v případě, pakliže máme nějaké to kilo navíc – závodní střih zde neznamená, že by byly kalhoty určeny pouze pro nejvíce „vyšvihané“ jezdce. Adekvátně dlouhý a pružný lacl pak předchází jakémukoli nežádoucímu tlaku přes ramena, takže i v tomto ohledu bylo vše bez připomínek a naši pochvalu si odnáší rovněž preciznost zpracování, již podtrhnou kontrastní ploché švy.

Cena týmových kraťasů Head je 1499 korun.

(kad)

 

 

datum: 07.09.20 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign