LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Head v týmovém

Z kolekce týmového oblečení HEAD jsme si tentokrát vybrali letní dres Men Jersey TEAM, k němuž samozřejmě náleží také kraťasy ve shodném designu. Vedle toho najdeme v nabídce rovněž povedené dámské dresy a kraťasy, dále vesty, bundy nebo třeba dresy s dlouhým rukávem. Případně také kolekci s označením Classic v pánském i dámském provedení, tedy s elegantní, o něco méně výraznou grafikou – pro jezdce, kteří nechtějí na kole vypadat jako týmoví profesionální závodníci.

 

 

Zpět ale k dresu Men Jersey TEAM. Základem je maximálně propracovaný střih odpovídající sportovní postavě. Tedy střih s výrazným zkrácením předního dílu oproti tomu zádovému – jak to máme u závodního oblečení rádi, ať už na silnici či v terénu. Příjemný polyesterovový materiál s extra nízkou gramáží bude ideálním parťákem pro horké letní dny, ale po kombinaci s vhodně zvolenou základní či naopak svrchní vrstvou také pro jarní a podzimní tréninky či závody. Perfektní ventilaci doplňuje schopnost rychlého schnutí po namočení či propocení, což platí jak o trupu, tak raglánových rukávech z elastické lycry, zakončených širokou gumou s protiskluzovou úpravou. Silikonový proužek se shodným účelem nechybí na spodním lemu dresu. Vrátíme-li se k ventilaci, tak tu navyšují boční svislé panely z materiálu připomínajícího téměř síťovinu, byť při pohledu na vnější grafiku není o třídu nižší gramáž oproti základnímu materiálu vůbec patrná.

 

 

Chválíme celorozepínací přední díl, který opět přijde vhod v letním horku, maximálně nám vyhovovalo provedení i šířka límečku a především pak provedení trojice zadních kapes. Zde se nevymýšlely zbytečné složitosti a kapsy jsou hluboké s olemováním tužší plochou gumou, přičemž po stranách nechybí reflexní prvky. Praktickým detailem, s nímž jsme se již v minulosti setkali u dresu Head s dlouhým rukávem, je gumička s maličkou plastovou karabinou v pravé kapse. Na této karabině je přichycen pevný nepromokavý sáček od americké značky LokSak s dvojitým, dokonale utěsněným zapínáním, takže mobilní telefon, doklady nebo papírové bankovky budou dokonale chráněny před vlhkem. Podobné prvky, jako třeba i prostup pro vyvedení sluchátek, svědčí o promyšlenosti všech detailů.

Cena letního týmového dresu Head je 1399 korun a v nabídce jsou velikosti S až XXL.

(kad)

 

 

datum: 01.09.20 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign