LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Ghost Asket

Někteří říkají: Hardtail je jako spaní na tvrdé zemi: My říkáme: Přestaňte si stěžovat! JEZDĚTE !!

Askéti jsou zvláštní lidé: drží půst a prakticky se zbavují toho, co zbytek světa považuje za zábavné. Náš ASKET je jiný: i když je jeho vzhled skromný, nenápadný a minimalistický, byl postaven na skvělé vizi: přivéZt jezdce k velkému osvícení.

ASKET, díky položené vidlici poskytuje důvěru při řízení, krátká zadní stavba zaručuje hravý jezdecký styl a strmý úhel sedadla zajišťuje, že stoupání do kopce se bude zdát jako nanebevzetí. Doplněný o teleskopickou sedlovku a 1x 11/12 pohonem se ASKET stává opravdovým pokušením, že i ti nejnáročnější jezdci nebudou schopni odolat.

Říkáme tomuto typu kola "HardTrail" - kolo bez zadního odpružení, ale s propracovanou geometrií, která zaručuje jasnou radost z jízdy. Až dosud se takové odhodlání objevilo pouze u dražších produktů. Díky vynikajícímu poměru cena / výkon se ASKET ocitne hned vedle Endura a Downhillu v mnoha sklepích a komorách. Je zaměřený na jezdce, kteří například zvažují nákup druhého kola – možná pro rychlý výlet po práci v mírném terénu, nebo jako nezničitelný společník pro blátivé části roku, nebo jako vítaná výzva ke zlepšení svých technických dovedností. Současně i začátečníci budou stejně spokojeni s ASKETem, protože díky nízké ceně a nižším nárokům na údržbu je výbornou volbou pro všechny, kteří se poprvé vydávají do neprozkoumaného terénu.

Po stresujícím dni se konečně dostanete domů a vše, co chcete udělat, je vyčistit hlavu na rychlé vyjížďce. Ale může chvíli trvat, než se konečně nedostanete ven. Je správně nastavený tlumič? Jaké vybavení si vzít s sebou? Stojí to vůbec za to a zašpinit si celé kolo?

ASKET to rozhodne. Nemusíte se rozmýšlet, jestli je správný čas. Protože prostě je! Za každého počasí a na každé cestě nebo trailu ! ASKET vám umožní konečně se zaměřit na to, na čem opravdu záleží.

 

 

 

 

 

datum: 13.11.17 - kategorie: Technika
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign