deluxe-cycling
katalog_elektrokola

gravel

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Genesis Bike Prague spustil registraci

Máš to rád na čistotu, nebo se s tím chceš poprat? I v letošním roce si budeš moct vybrat na 3. Genesis Bike Prague, v sobotu, 14. června. Tak nasednout a trénovat! Počasí nám přeje a právě jsme spustili registrace.

I v letošním roce pro vás máme oblíbený dárek od značky Craft.  Funkční trička Genesis Bike Prague. Tentokrát ze špičkové řady Craft Cool, v hodnotě 790 Kč. Nejrychlejších 400 z vás je získá, i se startovným, za 700 Kč. Nebo dokonce jen za 600 Kč, pokud se přihlásíte minimálně dva najednou.

Pokud se přihlásíš se svými kamarády alespoň ve dvou, ušetříte každý stovku. Naopak, když se nestihneš přihlásit mezi prvními 800 závodníky, budeš si muset připlatit. A pozor, aby nás nebylo na trase příliš, bude letos k dispozici na startu jen 1 900 míst! I proto je rada jasná, registruj se včas, získej parádní triko a zajisti si nejlevnější startovné. 

Pokud v tobě dřímá týmový duch, probuď ho s námi v oblíbeném Tandemu pro dvojice nebo Slow Motion, bez omezení počtu členů týmu. Pravidla obou soutěží najdeš na našem webu.

Kromě dospělých závodů si přijdou na své také nejmenší bikeři při dětských závodech. Po celý den bude zajištěno hlídání dětí, o zábavu na konci závodu se postará bohatá tombola a pestrý doprovodný program.

Startovat se bude jako již tradičně od Galerie Nové Butovice. Největší novinkou letošního ročníku bude zcela nová úvodní část trati, která bude dostatečně široká, aby po startu nevznikaly nepříjemné tlačenice a nemusel jsi zastavovat jinde, než na občerstvovačkách. Těch bude i letos pět na dlouhé a 3 na krátké trati.

Další info najdeš na www.bike-prague.cz. Tam se můžeš rovnou přihlásit.

Ceny startovného na 3. Genesis Bike Prague:

  • Startovné pro 400 závodníků s funkčním tričkem Craft     700,- /  600,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro 800 závodníků                                        400,- /  300,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro dalších 700 závodníků                              500,- / 400,- pro dva a více přihlášených

 

Je čas probrat svůj bike ze zimního spánku. Sedni do sedla a začni trénovat, právě byly zahájeny zvýhodněné registrace 3. ročníku závodu Genesis Bike Prague, který se pojede v sobotu 14. června. Když se přihlásíš mezi prvními 400 jezdci, můžeš si koupit za vymazlenou cenu funkční tričko Craft.

Čekání je u konce, další biková sezona je tady a s ní stále oblíbenější pražský závod. Schválně, jak dlouho si neviděl svého dvoukolového miláčka, Je čas z něj zmést prach a šlápnout do pedálu. Přihlašuj se na webu www.bike-prague.cz do závodu, při kterém si až na trati podle svých sil můžeš vybrat mezi tratí na 35 a 60 kilometrů.

Buď mezi prvními přihlášenými a získej startovné jen za 400 korun, nebo si kup za 700 Kč startovné s funkčním tričkem Craft Cool PR. Při jeho získání tak ušetříš více jak polovinu jeho ceny a ještě k tomu dostaneš adrenalinový dárek v podobě startu v závodě Genesis Bike Prague. Na co ještě čekáš?

Pokud se přihlásíš se svými kamarády alespoň ve dvou, ušetříte každý stovku. Naopak, když se nestihneš přihlásit mezi prvními 800 závodníky, budeš si muset připlatit. I proto je rada jasná, přihlas se včas, získej parádní triko a zajisti si nejlevnější startovné.

Startovat se bude jako již tradičně od Galerie Nové Butovice. Kromě dospělých závodů si přijdou na své také nejmenší bikeři při dětských závodech. Po celý den bude zajištěno hlídání dětí, pro zábavu na konci závodu se postará bohatá tombola a pestrý doprovodný program.

Více informací si najdi na www.bike-prague.cz, kde se můžeš rovněž přihlásit.

Ceny startovného na 3. ročník Genesis Bike Prague:

  • Startovné pro 400 závodníků s funkčním tričkem Craft  700,- /  600,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro 800 závodníků                                     400,- /  300,- pro dva a více přihlášených
  • Startovné pro dalších 700 závodníků                           500,- / 400,- pro dva a více přihlášených

 

datum: 21.02.14 - kategorie: Sport
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign