LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Univerzální Qayron

 

Devětadvacítková verze trail biku Qayron Carma se 140mm zdvihem je o něco jezdivější variantou endura se shodným jménem, zdvihem 160 mm, ale menším průměrem kol. Prostě univerzálnější full, schopný nabídnout jak dostatek zdvihu a sjezdových schopností, tak výkonu pro zdolání táhlých stoupání.

Mít správnou Carmu

Nejsme nějací fandové do jógy a jediné, co nás s ohledem na plně otevřené „čakry“ zaujalo, byla finta gurua Járy, jak dokázal v tomhle směru využít důvěřivosti opačného pohlaví. Jenže mít tu správnou karmu, tedy duševní rovnováhu a pohodu, je stejně důležité, jako mít tu správnou Carmu. Jestli sáhnout po modelu na vyšším, nebo naopak nižším zdvihu, a jestli po sedmadvacítkách nebo největším průměru kol. Když se celá řada fullů jmenuje shodně Carma, je důležité vybrat si tu správnou. Stočtyřicítka na devětadvacítkách by mohla být svým trailovým zaměřením a zdvihy ideálem pro domácí terény, a to včetně trailcenter či středně těžkých tratí bikeparků. Prostě jedno kolo na všechno, bez nějakého přesahu do endura.

Jednoduchá koncepce rámu se čtyřčepovou zadní stavbou a masivním jednodílným ... více v cykloservisu č. 4/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 02.03.20 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign