LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Lapierre Overvolt HT529

Francouzská značka se do terénních elektrokol pořádně obula především širokou kolekcí celoodpružených speciálů, ovšem nezapomíná ani na uživatele, kteří nemíří primárně do tak náročného terénu, ale přesto jej občas chtějí ochutnat. Devětadvacítkový hardtail Overvolt s pohonem Yamaha je přesně takovým univerzálem.

Tuhost prioritou

Je hodně uživatelů elektrokol, kteří váží výrazně přes sto kilogramů a pro ně je tuhý a odolný rám nutností. To zde konstruktéři splnili do puntíku, což potvrzují nejen dostatečně výrazné profily trubek, ale i celá konstrukce s pevným uzlem kolem sedlové trubky. Začněme odpředu, kde je kónická hlavová trubka a na ni plynule navazuje výrazně profilovaná horní s napojením až na sedlovou, kolem níž jsou přetažené sedlové vzpěry a navíc shora ještě navařená výztuha. Tahle partie je bezesporu nejtužším místem rámu, i když zbytek ... kompletní test v Cykloservisu č.3/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 21.02.18 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign