LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie Cube Access WS

Přestože jsou hardtaily Access v nabídce značky Cube spíše na střední a nižší cenové úrovni, nelze jim upřít příjemné ovládání a chuť ke svižné a lehké jízdě. Svým projevem umí příjemně překvapit, takže jsem nabídku k otestování dámské verze Access WS, přestože venku leželo dost sněhu a teplota nebyla zrovna „bike-friendly“, neodmítla.

Bez honby za trendy

Už jsem si zvykla, že musím rozlišovat boost a neboost či tapered, ale v případě testovaného hardtailu s cenou pod pětadvacet tisíc korun zůstává skoro vše při osvědčené klasice. Hliníkový rám nabídne vzadu rychloupínák a standardní rozteč patek, hlavová trubka má jednotný průměr a rovněž přední vidlice nemá pevnou osu a širší rozchod. Ve výsledku to ale vůbec nevadilo, ačkoliv to bych předbíhala. Rám s jednoduchými ostřejšími profily trubek vypadá na pohled elegantně a lehce, což vlastně koresponduje s celkovým chováním kola, ale to zase předbíhám. Prohnutá horní trubka ulehčila ... více v cykloservisu č. 5/2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 30.03.21 - kategorie: Testy kol
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign