LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Galerie, Crossover od Cube

Elektrokola s nízkým nástupem dominují na domácím trhu spíše v nejnižší cenové kategorii a nejednu postarší e-bikerku lze dost často vidět na fullu s obludně širokými plášti, na nichž brázdí asfaltové cyklostezky. Přitom nabídka je dnes tak pestrá a existuje řada přechodových modelů. Jako třeba námi testovaný dámský e-bike Nuride Hybrid Pro 500, jenž značka Cube kategorizuje jako crossover, schopný zvládnout město i lesní stezky, a to vše s maximem komfortu pro uživatele. 

Pohodlí na prvním místě

Testovaný e-bike je z letošní modelové řady, ale v několika variantách pokračuje i do příští sezony. Pokud bychom měli nějaké dámě důchodového věku doporučit elektrokolo, na němž zcela pohodlně nastoupí i bez nutnosti zvedat nohu zbytečně vysoko, chce mít pohodlí, jistotu i na horším povrchu ve městě, případně bude provozovat cyklo e-turistiku na širokých lesních cestách, bude to Nuride. Jistě, každý jen trochu sportovně založený e-biker, a že to je v naší republice dle obtažených dresů a převážně horských typů elektrokol asi většina, nad tím ohrne nos, ale kdo trochu přemýšlí, bude tuhle variantu elektrokola považovat za geniální. Více v časopise Cykloservis 15/2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

datum: 07.09.20 - kategorie: Elektrokola (i testy)
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign