LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021.jpg

Dres Force View

Letní dres View od domácí značky Force je ideálem pro „hobby“ bikové i silniční, případně také cyklo-turistické použití. Zkrátka pro všechny, kteří chtějí klasický střih v trochu volnějším podání. Tento dres plně respektuje ideální usazení na těle, zde podpořené výrazně nadstandardní elasticitou použitých materiálů, přitom nepůsobí upnutě a dokáže snadno skrýt i nějaké to kilo navíc. Všeobecně zkrátka ideál pro mnohé hobby bikery či cyklisty, kteří již nechtějí dres se stažením v pase či se zaříznutými lemy rukávků. Pocit vzdušnosti o to více oceníme v horkých letních dnech, do nichž je dres jako dělaný.

Použitý polyesterový úplet s podílem elastanu nabízí velmi nízkou gramáž a na těle je hodně příjemný. Pochvalu zaslouží jak prodyšnost základního materiálu, tak i jeho rychlé schnutí. View rozhodně patří k těm dresům, které budeme mít rádi přímo na těle, byť na jaře a z kraje podzimu jej doplníme o vhodné spodní triko z funkčního materiálu. Celkový střih, byť tedy o něco volnější, stále působí o dost sportovněji než mnohé čistě bikové dresy pro techničtější disciplíny. Právě tento střih s raglánovými rukávy je ideálem z hlediska pohodlí a přitom stále využívá klasické, ryze praktické detaily, mezi něž patří třeba provedení límečku se třetinovým zipem a s „garáží“ pro jezdec zipu nebo trojice hlubokých zadních kapes. Hobby bikeři či cykloturisté určitě nechtějí být závislí na batohu, takže standardní provedení kapes je z našeho pohledu tím nejlepším možným řešením. Zde navíc doplněným pružným horním olemováním kapes a pod nimi uprostřed ještě reflexní paspulí. U střihu chválíme poměr mezi délkou a šířkou trupu, stejně tak pouze mírné zkrácení předního dílu oproti tomu zádovému.

 

Jak už bývá u značky Force zvykem, i z hlediska poměru cena/výkon je zde vše v maximálním pořádku – cena 499 korun za tento dres je velmi příznivá. V nabídce jsou dvě barevné kombinace, tedy černo-modro-bílá a černo-šedo-bílá. Model Wiew je nabízen rovněž v dětské verzi a ve své kolekci jej naleznou také dámy, a to opět ve dvou barevných variantách s přídomkem „Lady“, černo-bílo-šedé nebo černo-bílo-růžové.

(kad)

 

 

datum: 05.10.20 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign