LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Dětské rukavice 3F Kids LG

Letos budou asi náku vánočních dárků složitější. Možná je třeba na ně myslet už nyní.

 

Také použité materiály odpovídají dospělým modelům, na dlani proto najdeme extra odolnou syntetickou kůži Amara, doplněnou o téměř celoplošné, ovšem velmi jemné polstrování, přesněji o mírně profilované (prošívané) panely s decentní gelovou výplní. Takto promyšlená dlaň není v kategorii dětských rukavic zdaleka standardem a 3F si zaslouží pochvalu, neboť rukavice zajistí velmi citlivý, ničím nerušený úchop, ideální rozložení tlaku a současně i zcela dostačující tlumení otřesů. Gelové polštářky jsou totiž extra měkké. Líbil se nám také roztomilý silikonový potisk s protiskluzovou funkcí, takže konkrétně u holčičího růžovo-bílého modelu najdeme na dlani kočičky, srdíčka nebo sluníčko.

Podobně jako u dospělých modelů je vyřešena také výztuha mezi palcem a ukazovákem, dále froté svrchu palce (pro utírání potu nebo nosíku) a hlavně svrchní panely s vysokou prodyšností a maximální elasticitou. Lycra, která je použita i na panelech zboku prstů, je v tomto ohledu sázkou na jistotu, stejně jako vysoce pružná bílá síťovina. Navíc i podélný šev mezi těmito materiály je elastický. Systém zapínání je převzatý z dospělých modelů a díky rozměrům s ním ani menší děti nebudou mít problém.

Rukavice 3F Kids LG s kódovým označením 2122 jsou určeny dětem a juniorským jezdcům a jezdkyním. Jsou nabízeny ve ve třech barevných kombinacích, konkrétně v modro-bílé, zeleno-bílé nebo růžovo-bílé. A to za cenu 259 korun, ve velikostech 6, 7 a 8.

(kat)

datum: 25.09.20 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign