LOOK2021_1
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

Author_pruh_leden_2021

Dětská stylovka od 3F

Dětský a juniorský model Bits od domácí značky 3F je v podstatě zmenšeninou luxusních dospělých cyklistických brýlí. Svým atraktivním tvarem s jednodílným provedením zorníků, dokonalou ochranou očí a k tomu i výraznými barevnými odstíny splní požadavky náročných malých bikerů i silničářů. Brýle 3F Bits jsou nabízeny v decentní antracitově šedé variantě (kód 1821), ale také v černo-bílé (1822), dále v antracitovo-modré (1775) a nakonec také ve výrazné žluté (1776) nebo dokonce v „neon“ celorůžovém provedení. Ve všech případech pak s lákavou cenovkou 349 korun a s co nejuniverzálnějším zatmavením, s filtry kategorie 1 nebo 2 a velmi příjemným namodralým zabarvením skel s decentním vnějším zrcadlovým efektem.

 

 

Konstrukce rámečku působí hodně odolně, nabízí ideální pevnost pro bezpečné usazení na obličeji a současně schopnost šířkového přizpůsobení konkrétní šířce hlavy. Celé brýle zkrátka působí jako propracovaný dospělý model, jehož velikost někdo pomocí kouzelného prstenu zmenšil na nějakých osmdesát procent velikosti původní. Zvlášť ve zmíněné žluté, růžové a kovově šedé působí brýle velmi atraktivně. Samozřejmostí jsou zde měkčené protiskluzové návleky sklopných nožiček a shodný materiál použitý na dosedacích plochách nánosníku. Samotné rozevření této partie je opět maximálně univerzální a výškové usazení na obličeji je ideální.

 

 

Tvar zorníků je klasikou dospělé kategorie, takže děti a junioři budou mít radost, že v brýlích působí nečekaně dospěle. Výška skel i jejich protažení do boků zamezují foukání do očí, přitom stále zůstává prostor mezi lícními kostmi a spodní hranou skel, čímž je předejito zamlžování. Zvlášť v případě filtru kategorie 1 je kouřové zabarvení někde na pomezí klasických slunečních modelů a čirých skel, takže se dobře hodí i pro jízdu v terénu. Samozřejmostí jsou filtry pro potlačení UVA, UVB a UVC záření.

 

(kad)

datum: 17.02.21 - kategorie: Oblečení na kolo
id

id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign