LOOK2021_4
gravel

katalog_elektrokola

logo_katalog_detska_kola

deluxepoutak

Nabídky maloobchodů

Navigace

RSS exporty sekce

Zprávy

Partneři

Související články

Článek

eurobike 2021.gif

Cukroušův mazec se jede 1. května

Bajkerky, bajkeři, bajkový potěre a veškerý lide cyklistický,

Vás všechny svoláváme na 3. ročník již tradičního MTB cyklistického závodu Cukroušův Mazec, který se bude tradičně konat 1.5.2014 od 11:00 (dlouhá trať), resp. od 11:20 (krátká trať), a to – jak jinak než tradičněJ – v překrásných polích, loukách a hlavně lesích mezi Zbraslaví, Jílovištěm a Lipenci. 

Závod se bude konat pod záštitou starosty Městské části Praha-Zbraslav pana Ing. Aleše Háněla, MBA, za podpory starostů obce Jíloviště a Městské části Praha-Lipence a bude pořádán jako mistrovský MTB závod Unie Amatérských cyklistů (UAC). Trasy zůstávají plus minus stejné jako loni, tj. 35 a 69 km, převýšení 930 a 1 800 m, samozřejmě s drobnými úpravami odhalujícími, jaká úchvatná panoramata jsou kolem VásJ, dětské závody pak startují ve 12:00. Přihlašování na závod bylo spuštěno od 1.12.2013, takže neváhejte a přihlašujte se co nejdříve (zvýhodněné startovné 250,- Kč je pro prvních 100 přihlášených, poté dalších 250 přihlášených za symbolických 350,- Kč), více informací včetně propozic a přihlašovacích formulářů na stránkách www.cukrousuvmazec.cz

nebo www.facebook.com/cukrousuvmazec.

 

Těšíme se na Vás na oslavě Svátku práce sportovním bojem v duchu fair play!!!J

 

Vaše o.s. KT Tryskomyš

 

 

 

Fotografie nafotili, čímž jim děkujeme: Ema Pelarová, Martin Šlehuber, Michal Sokol a Věra Šulcová:

datum: 26.03.14 - kategorie: Maratony
id

id

id

id

merida.gif merida.gif merida.gif merida
Copyright (C) 2012 Cykloservis. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele časopisu Cykloservis zakázáno.
Provozovatel webu: cyklo@volny.cz | webdesign